JavaScript is disabled in your web browser or browser is too old to support JavaScript. Today almost all web pages contain JavaScript, a scripting programming language that runs on visitor's web browser. It makes web pages functional for specific purposes and if disabled for some reason, the content or the functionality of the web page can be limited or unavailable.
Kirsi Routi-Pitkänen kertoi Varhan palveluista EL-Mietoisten yhdistyksen kuukausitapaamisessa.

Kirsi Routi-Pitkänen kertoi Varhan palveluista EL-Mietoisten yhdistyksen kuukausitapaamisessa.

Sari Honkasalo

Uutiset
13.4.2024 16.30

Ikääntyneiden asiakasohjaus toimii Varhassa keskitetysti

Kun huo­li omas­ta tai ikään­ty­neen omai­sen pär­jää­mi­ses­tä tu­lee ajan­koh­tai­sek­si, tär­ke­ät yh­teys­tie­dot löy­ty­vät Var­si­nais-Suo­men hy­vin­voin­ti­a­lu­een ikään­ty­nei­den pal­ve­lui­den kes­ki­te­tys­tä asi­a­ka­soh­jauk­ses­ta.

Tämä artikkeli on sinulle tilaajamme

Pääset lukemaan artikkelin kirjautumalla sisään

Unohtuiko salasana?

Näköislehdet

Kysely